Východoevropské vlasy 

Východoevropské vlasy

Východoevropské vlasy

Východoevropské vlasy jsou hned po středoevropských vlasech tím nejkvalitnějším vlasovým produktem! Ptáte se, proč byste si měli kupovat až ten DRUHÝ nejlepší produkt? Možná proto, že je výrazně finančně dostupnější? Přestože nižší cena nasvědčuje, že by produkt nemusel být tak skvělý, není tomu tak! Východoevropské vlasy jsou opravdu kvalitní a oblíbené vlasy! Našim českým vlasům se velice podobají, proto není rozhodně omyl si pořídit právě tyto vlasy. Liší se pouze svou strukturou, která je o něco hrubší. Na první pohled však není nic poznat! Tento rozdíl mají šanci zaznamenat jen klientky s velmi jemnými vlásky. Těm spíše doporučujeme středoevropské vlasy, aby byl efekt opravdu 100%. Rozdíl pocítíte jen v úpravě, kdy naše české vlasy mají tendenci se jemně vlnit, kroutit, obzvláště jestliže nás zaskočí déšť. Východoevropské neboli ruské vlasy zůstanou však za každé situace rovné. To je jediný podstatný rozdíl. Pokud si vlasy denně žehlíte nebo kulmujete, jsou pro vás naopak mnohem vhodnější než středoevropské vlasy, které jsou jemné a zbytečně by denní údržbou s vysokou teplotou trpěly. Naše nabídka je opravdu široká, naleznete u nás vlasy v blond odstínech, černých, hnědých i zrzavých. Tyto vlasy pochází ze zemí východní Evropy, tedy z Ruska, Ukrajiny, Litvy, Lotyšska, Estonska nebo Běloruska... Tyto vlasy nemáme v panenském nebarveném stavu, ale barvení provádíme speciální technologií za studena, která strukturu vlasů narušuje jen velice minimálně. Vlasy pochopitelně rovnáme vždy ve směru růstu a na všechny poskytujeme záruku proti cuchání. U nás se nemusíte obávat ztenčených konců a podvodů ohledně skutečné délky. Délku copu uvádíme vždy v průměru, to znamená, že neudává délku toho nejdelšího (jediného) vlasu. Váha copu je vždy udávána bez obalu. Při nákupu by vás tak nemělo nic mást.

Naše nabídka:

východoevropské vlasy

ProfiTape® vlasové pásky


Východoevropské vlasy připravujeme:

Bez zakončení

s keratinovým koncem
(U-tip, V-tip, FLAT tip)

s Micro ring

s Nano ring

s Micro tubes


Charakteristika východoevropských vlasů:

  • vysoká kvalita vlasů, chovají se téměř stejně jako naše české vlasy
  • vhodné k jakémukoliv prodloužení/zahuštění (keratin, extendmagic, vlasové pásky, micro ring, micro tubes, nano ring...)
  • silné a zdravé vlasy
  • snadná údržba - přesto na všechny prodloužené vlasy doporučujeme používat jen bezsulfátovou kosmetiku
  • záruka 1 rok na zacuchání vlasů
  • lze je dále barvit (ale jen na vlastní nebezpečí, poté se na ně nevztahuje záruka)
  • mohou se žehlit, kulmovat, fénovat
  • opravdu původ z východní Evropy!
  • velký výběr délek, vlnitostí, barev


Ceník:

Maloobchodní ceník východoevropských zpracovaných vlasů

DÉLKY v cm 40-45 50-55 60-65 70-75 80-85 90-95
Odstíny
1, 1b, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 18, 22, 25, 33, 60, 613
49 Kč 59 Kč 69 Kč 79 Kč 89 Kč 99 Kč
Gramáž                                 0,7 g 1 g 1 g 1 g 1 g 1 g

* uvedená cena a gramáž je za 1 pramen vč. DPH, možnost odpočtu DPH

Pro možnost VELKOOBCHODNÍCH podmínek  a výhodnějších cen (slevy až 30%) se registrujte ZDE

Garantuje vám pravý původ nabízených vlasů a pravdivost všech uvedených informací! Kvalitu vlasů si ostatně můžete i osobně vyzkoušet v naší prodejně, kde máme celou naši nabídku vlasů a k ruce vám bude náš proškolený personál. Pomůže vám tak vybrat vhodný odstín i typ vlasů. Těšíme se na vás v centru Prahy, na královských Vinohradech - Korunní 20, Praha.