Vlasové pásky 

Vlasové pásky

Vlasové pásky

Naším originálním produktem, který pro vás vyrábíme jen z těch nejkvalitnějších vlasových pramenů, jsou vlasové pásky. Vlasové pásky jsou v současnosti nejvyhledávanější způsob prodlužování vlasů. Proč? Protože jde o nejsnadnější metodu, která je navíc k vašim vlasům velice šetrná, pásky nejsou připevňovány za vysokých teplot a také extrémně rychlá! Oproti jiným metodám, které mohou trvat i několik hodin, jsou vlasové pásky připevněny k vašim vlasům během 30 – 50 minut!

Jaké vlasové pásky si u nás můžete zakoupit?

ProfiTape®

Tyto pásky jsou zhotoveny z východoevropských vlasů, které pro vás pečlivě vybíráme a barvíme speciální technologií za studena. Východoevropské vlasy jsou velmi podobné našim vlasům, na pohled jsou nerozeznatelné a kvalita je rovněž velice vysoká. Jsou pouze o něco hrubší, takže je nedoporučujeme klientkám s příliš jemnými vlasy, kde by mohl být znatelný přechod mezi vašimi vlasy a vlasy prodlouženými. Vlasové prameny jsou zataveny do samolepící pásky, která je strojně prošita, a tak je zaručeno, že během nošení nepřijdete ani o jediný vlas!


NanoTape®

Tyto vlasové pásky pro vás připravujeme z vysoce kvalitních středoevropských vlasů, které pochází od českých dárců (případně pochází ze slovenských nebo polských výkupů). Tyto vlasy jsou nejcennější vlasový materiál na trhu. Vlasové pásky NanoTape® jsou připraveny za pomocí nanotechnologie, která zaručuje opravdu pevný spoj, který je ale zároveň extrémně pružný a pásky téměř nebudete na své hlavě cítit! Můžete se spolehnout, že všechny vlásky budou ve spojích perfektně držet a žádný vám ani při nešetrném česání nevypadne!


Výhody:

✔ snadná a šetrná metoda

✔ rychlá aplikace (za neuvěřitelných 30- 50 min je hotovo!)

✔  při aplikaci se nepoužívá vysoká teplota (pouze 80 stupňů)

adhezivum na páskách je nezávadné a nepoškozuje vaše vlasy

✔ aplikace, reaplikace či sundání pásek je zcela bezbolestné

✔ pásky jsou tenké a lehké, tudíž o nich téměř nebudete vědět

✔ při nošení nikde netlačí, ani při poloze vleže

✔ spoje jsou opravdu pevné, nehrozí že by vám páska sklouzla

✔ garantujeme, že ze spojů neztratíte ani jeden vlas

✔ při reaplikaci se vlasy nezkracují (jako např. u keratinu), pouze se páska odlepí a nahradí novou

✔ pokud toužíte po melírech, lze jednoduše nakombinovat odstíny pásek

✔ naše pásky vyrábíme jen z těch nejlepších vlasů (většina výrobců pásky zhotovuje pouze z asijských vlasů)

✔ u nás si můžete vybrat ze široké škály odstínů i délek


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kolik balení vlasových pásek budu potřebovat?

K ideálnímu efektu zahuštění vlasů doporučujeme 100 gramů vlasů, což jsou 4 balení obsahující 5 ks pásek. Vše je ale velice individuální a měl by vám poradit přímo váš kadeřník. Pokud máte zájem o radu, stačí na náš email servis@profibeauty.cz zaslat vaši fotografii a my vám poradíme.

Jak se vlasové pásky aplikují?

Pásky se lepí jedna na druhou, mezi dvě pásky přijde váš pramínek vlasů. Vznikne tak efekt, kterému říkáme tzv. sendvič.

Jak se vlasové pásky odstraňují?

Pásky se odstraňují velmi snadno a šetrně za pomocí speciálního gelového odstaňovače. Poté se pomocí špičky pásky oddělí a zbylé lepidlo, které na vlasech zůstane se odstraní olejíčkem. Po umytí se může proces opakovat a pásky znovu připevnit.

Jak se o své vlasové pásky starat?

O vlasové pásky je třeba speciálně pečovat, stejně jako o jakékoliv prodloužené vlasy, protože nejsou přirozeně vyživovány jako vaše vlasy a mohlo by tak časem být vidět, že vlasy jsou vysušené a nelesknoucí se. Doporučujeme tak vlasy mýt pouze kosmetikou bez sulfátů, neboť kosmetika se sulfáty vlasy zbytečně příliš vysušuje. Také je doporučováno vlasy několikrát za den pročesávat, aby nevznikaly drobné dredíky, a to ideálně speciálními kartáči určenými pro prodloužené vlasy.