Metoda Basic – Micro Tubes 

Metoda Basic – Micro Tubes

Metoda Basic – Micro Tubes

O metodě

Výhody

Příslušenství

Průběh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervace

O metodě

Metoda microtubes se řadí mezi metody, při kterých se pracuje s teplem (stejně jako u keratinu). Aplikace spočívá v tom, že vlasové pramínky určené k prodloužení se na vlasy klientky připevní za pomocí trubiček (micro tubes) a ty se pak následně speciálními kleštěmi za vysoké teploty zataví. Micro tubes jsou z plastu, což je jejich velkou výhodou oproti kovovým kroužkům micro ring či nano ring. Kov v první řadě poškozuje strukturu vlasů, může je vytrhávat a navíc na něj je mnoho klientů alergických. Plastové micro tubes tak téměř nevyvolávají žádné alergické reakce. Metoda micro tubes však není zcela vhodná pro majitelky řidkých a velmi jemných vlasů, kde by mohly spoje být vidět. V ostatních případech se toho nemusíte obávat, trubičky lze aplikovat v barvě vašich vlasů, aby dokonale splynuly. 

Chcete umět prodloužit a zahustit vlasy touto metodou?

Není nic snazšího než se přihlásit na náš kurz. Během jednoho dne vás vše naučíme! Kurzy probíhají v našem středisku v Praze a účastnit se ho může 1 až 5 účastníků. Kurz si můžete zakoupit i rovnou se sadou, která bude obsahovat vše, co budete k této metodě potřebovat. Kurz bude ukončen pochopitelně vystavením certifikátu, kterým se můžete prokazovat. Rádi s vámi i navážeme spolupráci a budeme vás propagovat na našich webových stránkách či sociální siti.


Výhody

  • jednoduchá aplikace i reaplikace
  • nekovové spoje, které jsou šetrné k vašim vlasům
  • plastové trubičky jsou pohodlnější na nošení (oproti kovovým ringům)
  • nepoužívá se lepidlo ani jiné chemické látky

Příslušenství k metodě


Průběh kurzu

TEORETICKÁ ČÁST

 druhy a vlastnosti vlasů k prodlužování
 základy o všech metodách prodlužování / zahušťování
 pár slov o příslušenství k prodlužování

Začínáme teorií, kde vám předáme veškeré základy z oboru. Musíte znát, jaké se na trhu vyskytují druhy vlasů, jaké jsou jejich vlastnosti, jaké jsou jejich plus a mínusy. Naučíme vás také, jak vlasy od sebe odlišit, jak poznat, že vlasy nejsou takového původu, za jaký je prodejce vydává a mnoho dalšího. Také si v kostce představíme všechny metody, které se dnes používají k prodlužování a zahušťování vlasů. Dáme si malou ukázku materiálu, s nímž budete pracovat. Předáme vám své zkušenosti, abyste se vyhnuli nepříjemnostem spojených s podvodníky a nekvalitním materiálem.

PRAKTICKÁ ČÁST

 typologie vlasů v praxi
 procvičování na cvičné hlavě
 závěrečné prodlužování na živé modelce

Po teorii se už můžeme pustit směle do práce. Budete pracovat na naší cvičné hlavě. Naučíte se vše od A do Z. Ať už určením typů vlasů klientky, přes výběr vhodných vlasů až po samotný aplikační i sundávací proces. Po celou dobu budeme stát po vašem boku a sledovat, kde by bylo třeba vám ještě poradit. Naučíte se správného postupu, jak si rozvhrnout vlasy do zón, kam by prodlužené vlasy neměly přijít, jak se o ně starat a jak vlasy sestříhat, aby nebyl poznat přechod mezi vlastními a prodlouženými vlasy. V závěru vše zúročíte na naší živé modelce, případně si můžete přivést i svou.

 MARKETINGOVÁ ČÁST

 poradenství ve vašem podnikání
 plánování marketingové strategie
 podpora vašeho salonu

V závěru spolu můžeme podebatovat nad strategií vašeho podniku. Předáme vám své zkušenosti, co platí a neplatí, jak komunikovat s klienty, co jim nabídnout, jak sestavit ceny, aby byly spokojeny obě strany. Rádi vám dodáme veškerý propagační materiál.


Cena kurzu

BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ: 2 900 Kč

S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 5 099 Kč

Kurz s příslušenstvím obsahuje:
  • kleště Style stříbrné s regulací teploty až na 220 stupňů
  • italský keratin granulát čirý 100 gramů
  • sada na prodlužování vlasů MicroTubes v koženém obalu (háček + aplikační a odstraňovací kleště)
  • 500 ks trubiček MicroTubes – mix různých velikostí a barev po 100 ksONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM