Metoda Basic – Micro Ring 

Metoda Basic – Micro Ring

Metoda Basic – Micro Ring

O metodě

Výhody

Příslušenství

Průběh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervace

O metodě

Metoda micro ring patří mezi osvědčené metody, které se vyznačují svou šetrnější studenou aplikací. Vlasové prameny jsou prodlužovány za pomocí navlékátka a aplikačních kleští a není k tomu zapotřebí vysokých teplot, při kterých naše vlasy trpí. Klientky tuto metodu volí také z důvodu toho, že se do vlasů neaplikují žádné chemické látky jako například lepidla. Je však nutné počítat s tím, že micro ringy jsou kroužky z kovu. A jak je známo, ani kov není pro vlasy to pravé ořechové. Je tedy nutné zvážit, čemu dáte přednost. Ostatně každá metoda má své plusy a mínusy. Výhody už víte, tak ještě jedna nevýhoda. U kroužků micro ring častěji hrozí, že vám může vyklouznout pramen, ale většinou se tak stává vlivem velice nešetrného česání nebo mytí vlasů. To, že vás budou zpočátku tlačit, snad není třeba dodávat, každé spoje jsou ihned po aplikaci cítit. Pokud byste si však na micro ring nezvykly, můžete přejít na nano ring, tyto kroužky jsou ještě o polovinu menší, a nebo zvolit metodu vlasových pásek, jejich spoj je plochý a nikde netlačí. Aplikace micro ring trvá přibližně 1 hodinu, ale někdy i déle, záleží na zručnosti kadeřnice, na hustotě vlasů a na množství pramenů k prodloužení. Postup spočívá v tom, že za pomocí kovových kroužků ("microringů") se jednotlivě připevňují prameny vlasů. Nejprve za pomocí navlékátka se na jednoltivé prameny klientky navléknou micro ringy a poté se do těchto kroužků vloží pramínek k prodloužení. A ve finále se už jen kroužek secvakne aplikačními kleštěmi, aby krásně držel. Odstraňovací proces spočívá v opačném postupu, a to že neprve dojde k rozcvaknutí kroužku, sundání a pak znovu do práce. 

Chcete prodlužovat vlasy pomocí této metody?

Pokud byste rádi prodlužovali touto metodou, doporučujeme se zúčastnit našeho kurzu, na němž vám předáme veškeré informace a prodlužování už pak bude hračka. Vše vás naučíme v našem školícím středisku na pražských Vinohradech. Do kurzu přijímáme 1-5 účastníků. Upřednostňujeme nižší počet, abychom se mohli všem plně věnovat. V závěru kurzu od nás dostanete certifikát a můžeme vám nabídnout, že vaši práci budeme propagovat na našich internetových stránkách a sociálních sítí, kde máme již velký počet fanoušků.


Výhody

  • šetrná metoda za studena bez vysokých teplot
  • aplikace bez lepidel a jiných chemikálií
  • jednoduchá aplikace/reaplikace, lze se ji snadno naučit i na domácí používání

Příslušenství k metodě


Průběh kurzu

TEORETICKÁ ČÁST

 vlasy - druhy, vlastnosti
 metody prodlužování/zahušťování vlasů
 základy práce

V teoretické části, která bude trvat dvě hodiny, se seznámíte se všemi základními znalostmi z oboru prodlužování vlasů. Seznámíte se tak s jednotlivými druhy vlasů, ukážeme vám, jak je od sebe rozpoznat, jak poznat skutečnou kvalitu, jaké jsou jejich kladné vlastnosti a jaké ty záporné. Představíme vám taky metodu po metodě, které se dnes používají. Je dobré mít přehled. Na rovinu vám řekneme, že čím více metod umíte, tím větší mají výběr klienti a možnost výběru oni zkrátka preferují. 

PRAKTICKÁ ČÁST

 výběr a určení vlasů v praxi
 prodlužování na cvičné hlavě
 finální práce na živé modelce

Po teorii si už vše převedeme do praxe. Hned si tak vyzkoušíte určit, jaký typ vlasů by se k prodloužení hodil a poté už budeme prodlužovat a prodlužovat. Naučíme vás, jak si rozvrhnout vlasy do jednotlivých aplikačních zón. Ukážeme vám, kam by se vlasy neměly připevňovat, jak vlasy sestříhat, aby nebyl znatelný přechod. Po celou dobu vám budeme k ruce, poradíme vám s čímkoliv to bude jen možné. Není problém vás zaučit i v naprostých základech, pokud jste právě absolvovali školu nebo pokud v tomto oboru začínáte. Nic pro nás není nemožné. Jsme tu pro vás a rádi vám poradíme. V závěru si vše vyzkoušíte i na opravdové modelce, kterou vám poskytneme my, případně si můžete dovést vlastní. 

 MARKETINGOVÁ ČÁST

 podpora vašeho podnikání
 sestavení cen
 podpora propagace

Na závěr kurzu společně můžeme probrat záludnosti týkající se podnikání v tomto odvětví. Rádi vám předáme zkušenosti, které jsme za několik let sami nastřádali. Můžeme společně sestavit marketingový plán, ceník, naučíme vás způsobu komunikace a vše podpoříme propagačními materiály, které vám můžeme upravit na míru vašeho salonu.


Cena kurzu

BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ: 2 900 Kč

S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 5 699 Kč

Obsah kurzu s příslušenstvím:
  • kleště Profi s regulací teploty až na  220 stupňů  pro přípravu spojů
  • italský keratin granulát čirý 100 gramů
  • italský keratin tyčinka Profi velká čirá
  • sada na prodlužování vlasů Micro Ring v koženém obalu (háček + aplikační a odstraňovací kleště)
  • odstraňovací kleště velké
  • 500 ks kroužků Micro Ring – mix různých velikostí a barev po 100 ksONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM