Metoda Expert – Keratin za studena 

Metoda Expert – Keratin za studena

Metoda Expert – Keratin za studena

O metodě

Výhody

Příslušenství

Průběh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervace

O metodě

Vlasy se prodlužují za pomocí keratinu nejčastěji. Existují dvě varianty - keratin za tepla a keratin za studena. Šetrnější verze k vlasům je právě keratin za studena, neboť místo vysoké teploty se pracuje s ultrazvukem. Vlasy nejsou zahřívány a vyhne se i nechtěnému popálení pokožky na hlavě. Keratin za studena se provádí speciálním ultrasonickým přístrojem ColdFusion. Díky tomuto přístroji se velmi snadno za pomocí ultrazvukových vln vytvoří drobné spoje velké asi 1 cm, přesto maximálně pevné a odolné. Nevýhody v podobě dlouhé práce trvající okolo 3 hodin a zkracování vlasů při reaplikaci, neboť se musí odstřihnout zbytky keratinu, jsou však stejné jako u keratinu za tepla.

Chcete prodlužovat vlasy za studena?

Právě pro vás organizujeme kurzy na tuto metodu. Kurz probíhá v našem školícím středisku v Praze, případně se můžeme domluvit na pracoviště v Hradci Králové. Kurzy probíhají v malých skupinkách, od jednoho do pěti uchazečů. Na konci od nás obdržíte certikát o úspěšném absolvování kurzu. Vaši práci budeme rádi propagovat na našich sociálních sítích a webových stránkách. 

Hledáte salon, kde umí prodlužovat vlasy ultrazvukem?

Rádi vám doporučíme profesionály, kteří jsou vyškoleni naším týmem Hair ProfiBeauty Academy. Na mapě, která je k nahlédnutí ZDE, si můžete vyhledat nejbližší odborníky na tuto metodu ve vašem okolí.


Výhody

 • malé a pevné spoje
 • vlasy nejsou zatěžovány horkem
 • ultrazvuk nemůže způsobit popáleniny jako právě keratin za tepla
 • spoje jsou ploché a netlačí
 • téměř neviditelný spoj

Příslušenství k metodě

 • ultrasonický přístroj Cold Fusion - tento přístroj budeme mít již brzy v naší nabídce
 • keratin - keratinové spoje lze tvořit z několika druhů keratinu (italský, německý, asijský, čirý apod.)
 • odstraňovací roztok - k bezpečnému a šetrnému odstranění spojů

Průběh kurzu

TEORETICKÁ ČÁST

 druhy a vlastnosti vlasů
 metody prodlužování vlasů
 bezpečné prodlužování vlasů

Během teorie se seznámíte se všemi druhy vlasy, co jsou k dostání. Představíme vám, jak se chovají, jaké jsou jejich klady a jaké zápory. Poradíme vám, jak je od sebe rozpoznat, abyste nenaletěli falešným prodejcům. V teoretické části vás seznámíme se všemi metodami prodlužování vlasů, nejen s keratinem za studena. Je vhodné, abyste měli teoretický přehled o všem, co se v našem oboru vyskytuje. A v závěru si i dáme drobnou teorii bezpečné práce, která je nezbytná.

PRAKTICKÁ ČÁST

 nácvik na cvičné hlavě
 určení vlasů a výběr v reálu
 finále na živé modelce

Teoretické znalosti zúročíme v části praktické, kdy začneme určením a výběrem vhodného vlasového materiálu v reálu. Budeme po celou dobu stát vedle vás, radit vám krok po kroku. Celou metodu si vyzkoušíte na cvičné hlavě a ve finále i na naší živé modelce. Nemusíte se ničeho obávat, rádi vám vysvětlíme i základy kadeřnické práce. Zkrátka vždy když uvidíme, že máte někde nedostatky, pokusíme se je minimalizovat, ideálně zcela odstranit.

 

MARKETINGOVÁ ČÁST

 plánování marketingové strategie
 sestavení cen vašich služeb
 propagace

Pomůžeme vám a poradíme celkově se samotným provozem vašeho salonu. Jestliže budete mít zájem, můžeme společně vytvořit marketingový plán, jehož cílem bude přivést do vašeho salonu nové klienty. Poradíme vám, jak s klienty udržovat komunikaci, jak propagovat svou práci. Do vašeho salonu vám připravíme materiál, který bude sloužit k informování o vašich službách. Rádi vám i na míru sestavíme ceník. Také jsme začínali a nebylo to snadné, rádi teď pomůžeme vám.


Cena kurzu

BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ: bez příslušenství kurz neprovozujeme

S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 29 900 Kč

KURZ S PŘÍSLUŠENSTVÍM OBSAHUJE:

 • ultrasonický přístroj (tělo a kleště)
 • italský keratin - granulát čirý (100 g)
 • italský keratin - tyčinka Profi velká čirá
 • uhlazující kleště růžové na tvorbu plochých spojů
 • odstraňovací kleště
 • odstraňovací roztok
 • rukavice


ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM