Metoda Basic – Keratin za tepla 

Metoda Basic – Keratin za tepla

Metoda Basic – Keratin za tepla

O metodě

Výhody

Příslušenství

Průběh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervace

O metodě

Keratin za tepla patří mezi metody, které si klienti stále volí nejčastěji, i přestože se do popředí pozvolna dostávají modernější metody jako je ExtendMagic nebo vlasové pásky. Mnoho klientek nechce zkoušet nové metody, raději sáhnou po ověřené kvalitě svých kamarádek. Tato metoda se provádí tak, že se k jednotlivým vlasovým pramenům připevní keratinové konce, ty se následně roztaví kleštěmi, které jsou nahřáté na teplotu 150 - 200° C. Pro ty, co tedy chtějí své vlasy šetřit nadměrnou teplotou, není úplně ideální. Doporučuje se tedy keratin za studena, kdy se připevňují spoje ultrazvukem nebo metoda ExtendMagic či vlasové pásky. Až na tento moment je metoda keratinem za tepla bezpečná a pokud ji dělá profesionál, tak rozhodně nebudou vlasy trpět. Dnes se vytváří na konci ploché drobné spojíky o velikosti 1 cm, které jsou velmi příjemné na nošení, klientky je téměř necítí a při nošení nejsou viditelné. Jde o vysoce precizní práci, kdy vznikne velké množství spojíků, proto celý proces může trvat až okolo 3 hodin. Sundání či reaplikace dnes již probíhá také velice šetrným způsobem. Pracuje se se speciálním odstraňovacím roztokem, který pohodlně rozpustí staré spoje. Jedinou nevýhodou je to, že při každém posunutí se musí konec vlasů se zbytkem keratinu odstřihnout, tím pádem dochází ke zkracování délky vlasů. 

Chcete prodlužovat touto metodou?

Přihlašte se na náš kurz, kde vás všechno naučíme. Samozřejmě, že si od nás odnesete i certifikát dokládající vaši profesionální úroveň. Navíc vaši práci můžeme propagovat na našich sociálních sítích a webových stránkách. Kurz si můžete rovnou objednat i se sadou, která obsahuje všechno příslušenství pro tuto metodu.

Hledáte salon, kde to s keratinem umí?

Svěřte se pouze do rukou odborníků! Jen tak budete mít záruku, že vaše vlasy nebudou poničené a výsledný efekt bude takový, jaký jste si ho představovala. Nahlédněte na naši mapu, kde propagujeme profesionály, kteří u nás úspěšne absolvovali kurz.


Výhody

 • malé spoje o velikosti 1 cm

 • ploché spoje, které netlačí (oproti kroužkům u miccro ring nebo nano ring)

 • spoje jsou téměř neviditelné a pevné

 • vydrží přibližně 12 týdnů


Příslušenství k metodě

 • tavící kleště - tyto kleště je možné nahřát až na teplotu 200° C a za pomocí nich se upevňují keratinové konce
 • keratin - k vytvoření spojů. Na trhu je obrovské množství keratinu. My doporučujeme italský keratin, a to ideálně čirý, neboť ten lze aplikovat na jakoukoliv barvu vlasů aniž by pak byl někde vidět.
 • multifunkční kleště - na tvorbu plochých spojů a na manipulaci s prameny
 • odstraňovací roztok - dnes se již neodstraňují spoje tak, že by se drtily kleštěmi, to dělají opravdu už jen neodborníci, při tom totiž vlasy logicky příliš trpí!, dnes jen nanesete speciální roztok a pramen se oddělí

Průběh kurzu

TEORETICKÁ ČÁST

✔ vše o vlasech
✔ vše o metodách prodlužování vlasů
✔ vše o práci s keratinem

Vše začíná teorií, nejinak tomu bude i u našeho kurzu. Během dvou hodin vám představíme všechny druhy vlasů, které jsou dnes na trhu. Řekneme vám, jak se od sebe liší, abyste je uměli rozpoznat. To je obzvlášť důležité, neboť se stále s vlasy obchoduje velmi neseriózně a ne všechny vlasy jsou opravdu takového původu, za jaký jsou vydávány. U každého typu uvedeme jejich základní vlastnosti, jaké jsou jejich kladné a jaké záporné stránky. Představíme vám i v základech všechny metody prodlužování vlasů. Ač s nimi pracovat nebudete, musíte mít alespoň znalosti. A v poslední řadě pohovoříme na téma materiálu - tedy jaké druhy keratinu existují na trhu, jaký je kvalitní a jakému se raději vyhnout a mnoho dalšího.

PRAKTICKÁ ČÁST

✔ teorie v praxi
✔ práce na cvičné hlavě
✔ závěrečné prodlužování na živé modelce 

V druhé části už budeme prodlužovat v reálu. Vše si vyzkoušíte na naší cvičné hlavě. Dokud nebudete umět prodloužit vlasy jako profesionál, tak vás nenecháme odejít. Nemusíte mít strach, budeme stát celou dobu za vámi a radit vám. Poradíme vám i se základy v kadeřnické oblasti pokud jste začátečníkem, čerstvě po škole a podobně. Zkrátka, když vidíme, že potřebujete s něčím pomoci, poradíme! Během praxe si tak vyzkoušíte, jak poznat druh vlasů klientky, jak pro ni vybrat správné vlasové prameny a jak je správně aplikovat. Naučíme vás, jak si tvořit aplikační zóny a jak udělat, aby přechod mezi vlasy nebyl znatelný.

 MARKETINGOVÁ ČÁST

✔ marketingový plán
✔ sestavení ceníků
✔ podpora prodeje

Na závěr kurzu vám můžeme pomoci se záležitostmi okolo vašeho salonu. Pokud budete mít zájem, můžeme probrat marketingový plán - jak rozvíjet vaši propagaci, jak komunikovat s klienty, jak přilákat zákazníky. Sestavíme vám i na míru ceník, doplníme váš salon plakáty a nejrůznějšími propagačními letáky či katalogy. Rádi se s vámi podělíme se zkušenostmi našeho podnikání.


Cena kurzu

BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ: 2 900 Kč

S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 5 699 Kč

kurz s příslušenstvím obsahuje:
 • tavící kleště Profi s možností regulace teploty
  • 100 g čirého italského keratinu (granulát) 
  • čirá tyčinka Profi - italský keratin
  • uhlazující kleště 
  • odstraňovací kleště
  • odstraňovací roztokONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM