Metoda Expert – ExtendMagic 

Metoda Expert – ExtendMagic

Metoda Expert – ExtendMagic

O metodě

Výhody

Příslušenství

Průběh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervace

O metodě

ExtendMagic je nejnovější metodou, která se v současné chvíli používá k prodlužování a zejména také k zahušťování vlasů. Při této metodě se totiž pracuje se speciálním přístrojem zvaným Extend Magic, který se skládá z několika částí, a to z gripu a tipu. Hrot grip se používá při celkové práci a hrot tip je ve velikosti jehly a používá se tak k opravdu precizní práci, tam kam by jinak bylo těžko možné přidat spoj. Touto metodou obecně vznikají zcela nejmenší spoje, co jsou v prodlužování vlasů možné. Velkou výhodou je, že prodlužovat lze opravdu krátké vlasy. Dokonce i takové, které měří pouhý 1 centimetr! To žádné jiné metody nedovedou! A další výhodou, která již byla zmíněna je, že lze prodlužovat i v nejnepřístupnějších místech! Přístroj ExtendMagic byl primárně vyroben k účelům ve zdravotnictví, konkrétně pro pacienty léčící se s onkologickými potížemi. Tito pacienti se dostávají do fáze léčby chemoterapií, která má řadu nepříjemných doprovázejících komplikací. Jednou z nich je i vypadávání vlasů, které pacientům nepřidává na dobré psychické stránce. Volí tak většinou paruky, které jsou však nákladné a pacienti se v nich stejně necítí vždy dobře. Většinou jde paruka poznat hned na první pohled  svým nepřirozeným vzhledem a také se pod ní pacientům potí hlava, což je opravdu nepříjmené hlavně v létě. Proto byl vytvořen tento přístroj, který má za úkol těmto pacientům pomoci, aby se i oni mohli cítit alespoň po vzhledové stránce dobře. Po chemoterapii opět vlasy dorostou a není problém prodloužené vlasy sundat.  Tato metoda je vyhledávaná i těmi, kteří trpí alopecií, nadměrným vypadáváním vlasů. Pomocí této metody lze vlasy i pouze zahustit se zachováním vaší přirozené délky. Může se díky ní zakrýt lysinky, prořídlá místa nebo zkrátka dodat objem řídkým vlasům. Metoda Extend Magic je velmi šetrná, nevyužívá se při ní vysokých teplot. Vlasy ani pokožka tak nejsou vystaveny nadměrné zátěži jako u jiných mnohých metod (keratin, micro tubes apod.). Prodlužování s Extend Magic se k nám postupně dostává, zatím jen pozvolna. Nechte se od nás zaučit, my sami máme certifikát z USA. 

Chcete prodlužovat vlasy metodou ExtendMagic?

Kurz na tuto metodu provuzujeme už s tím, že je v ceně veškeré vybavení. Tedy i samotný přístroj Extend Magic, který je jednoznačně nejdražší položkou. Výhodou je, že bezprostředně po kurzu můžete prodlužovat vlasy už přímo ve svém saloně! Už nemusíte shánět veškeré pomůcky a čekat týdny na dodání přístroje ze zahraničí. Po abolvování budeme propagovat vaši práci. Jestliže úspěšně projdete našim kurzem, získáte od nás certifikát, který bude dokládat vaši profesionalitu. Rádi budeme vaši práci dooručovat na našich sociálních sítích a rádi vás uvedeme i do mapy, která zachycuje seznam profesionálů věnující se této metodě.

Hledáte salony, kde prodlužují vlasy touto metodou?

Všechny úspěšné absolventy, kteří prošli naším kurzem ProfiBeauty Hair Academy propagujeme na mapce ZDE.


Výhody

 • šetrné prodloužení i zahuštění vlasů bez vysokých teplot
 • vhodné i pro klienty s alergií na kov či plast (ti nemohou na micro ring, nano ring...)
 • i pro krátké vlasy! (od 1cm)
 • prodlouží/zahustí i v těch místech, kde by to jinde nebylo reálné
 • výsledkem jsou extra miniaturní spoje!

Příslušenství k metodě

 • Sada na ExtendMagic - sada obsahuje přístroj Extend Magic Grip a Tip, cartridge s keratinovou náplní, odstraňovací roztok Extend magic, návod...
 • Uhlazující kleště  - uhlazující kleště jsou pro dovedení spojíků do dokonalosti
 • Odstraňovací olej Extend Magic - speciální olejíček, který šetrně rozpustí spoje aniž by ničil vlasy nebo způsoboval alergické reakce na pokožce hlavy

Průběh kurzu

TEORETICKÁ ČÁST

 teorie o vlasech
 teorie o metodách
 teorie o bezpečné práci s ExtendMagicem

Každý kurz musí začít teorií, bez ní není nikdo profesionál. Na úvod si tedy představíme druhy vlasů (středoevropské, východoevropské, kazašské, ruské, indické...) a ukážeme si rozdíly, vlastnosti, charakteristiky. Seznámíme vás se životností a cenu jednotlivých vlasů, jak je od sebe poznat a nenaletět podvodníkům, zkrátka se dozvíte o vlasech naprosto všechno. Poté plynule navážeme na teorii o metodách, kterými se dnes prodlužují a zahušťují vlasy. Přestože vy jste si vybrali pouze tuto metodu, ukážeme vám i výhody/nevýhody jiných metod. A na závěr teorie se budeme věnovat trochu té bezpečnosti práce, kterou si obsluha přístroje ExtendMagic žádá.

PRAKTICKÁ ČÁST

 prodlužování s ExtendMagicem od A do Z
 úvodní výběr a diagnostika vlasů klientky
 praxe realizovaná na cvičné hlavě a nakonec i na živé modelce

V praktické části už budete moci plně předvést to, co jsme si řekli v teorii. Veškerý nácvik bude probíhat na cvičné hlavě, kterou u nás budete mít k dispozici. Začneme tím, že si ukážeme podle čeho určit typ vlasů klientky a jak následně vybrat ty nejlepší vlasy. Po celou dobu vám budeme k ruce. Naučíme vás rozvržení aplikačních zón (kam se vlasy připevňují a kam rozhodně ne), jak nepřetěžovat vlasy klientů, jak udělat přechod tak, aby to nebylo viditelné a mnoho dalšího. V závěru si vše vyzkoušíte i na naší modelce.

 MARKETINGOVÁ ČÁST

 podpora vašeho podnikání
 cenotvorba
 propagace

Jestliže budete mít zájem, rádi vám pomůže i celkově s vaším podnikáním. Můžeme vám předat naše zkušenosti, podpořit váš začátek. Jsme ochotni vám zajistit propagační materiál (letáčky, plakáty, katalogy). Společně můžeme vytvořit ceník vašich služeb, aby byly spokojené obě strany, jak vy, tak váš zákazník. S čím můžeme, rádi poradíme.


Cena kurzu

BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ: bez příslušenství kurz neprovozujeme

S PŘÍSLUŠENSTVÍM: AKCE 18 900 Kč (PŮVODNĚ 20 900 Kč)

Obsah kurzu s příslušenstvím:
  • přístroj Extend Magic Grip
  • přístroj Extend Magic Tip 
  • cartridge s keratinovou náplní
  • odstraňovací roztok Extend magic
  • DVD návod
  • tištěný manuál v češtině
  • propagační letáky
  • propagační plakát
  • cestovní kufřík

ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM