PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ 

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Prodlužujte vlasy jako profesionál!

V dnešní době není prodlužování vlasů ničím zvláštním a stále více žen touží po tom mít krásné, husté a dlouhé vlasy. Je tedy pak problém, když žena požádá svého kadeřníka, aby s tím něco udělal a on musí přiznat, že bohužel kouzlit neumí. Ale kouzlit opravdu není potřeba, všechno se dá velice rychle naučit! Nepřicházejte o své klientky! Dnešní doba nespí a musíte se ve svém oboru, ačkoliv se považujete za profesionála s letitými zkušenostmi, neustále vzdělávat. Nejinak je tomu i v našem případě. Po celých sedm let naší působnosti se neustále učíme a snažíme se být lepší a lepší. Během této doby jsme si vyzkoušeli veškeré metody prodlužování vlasů, co jsou možné a pod rukami nám prošlo několik stovek zákazníků. Nyní o sobě neskromně můžeme tvrdit, že jsme skutečnými profesionály v oboru. Naše vědomosti pochází od špičkových vlasových stylistů ze zámoří. Sami víme, jak byla cesta trnitá a jak jsme jen těžko šplhali na pomylsnou výši, proto jsme se teď s ohlédnutím na naše začátky rozhodli vést kurzy na jednotlivé metody prodlužování vlasů, které jsou v současné chvíli moderní. Za profesionální průběh kurzů ručí osobně Veronika Suchá, která již proškolila víc než 200 kadeřníků po celé České republice. Během kurzu vás nejen seznámíme se samotnou metodou, kterou si zvolíte, ale předáme vám i teoretické znalosti o typech vlasů, kvalitě vlasů a jejich výhodách i nevýhodách. Předáváme vám naše zkušenosti, i ty špatné, abyste se jim mohli vyvarovat. Naše kurzy mají zkrátka o mnoho navíc než běžné kurzy, kde vás během hodinky zaškolí, jak připevnit pramen na pramen. K tomu všemu vám samozřejmě dáme i materiály, z nichž budete moci doma později studovat, poskytneme vám slevu na základní sadu pomůcek pro danou metodu a samozřejmě, že na konci od nás odcházíte s certifikátem!

Neztrácejte čas u instruktážních videí na YouTube, kdy většinou narazíte stejně jen na laika, který by sám potřeboval zaučit. Bohužel obor prodlužování vasů nelze provozovat metodou “pokus – omyl”. Zákaznice se vám vkládají do rukou s tím, že vám věří, že z nich vytvoříte bohyně, ne že jim zničíte vlasy! Tak neváhejte a přihlašte se ještě dnes, kurzy probíhají v našem školícím sstředisku na pražských Vinohradech většinou dvakrát do týdne v rozsahu 1 až 5 účastníků.

Nabídka kurzů  

METODA CENA S PŘÍSLUŠENSTVÍM CENA BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ
VLASOVÉ PÁSKY 7 599 Kč 3 900 Kč
KERATIN ZA TEPLA 5 699 Kč 2 900 Kč
KERATIN ZA STUDENA

29 900 Kč

-
EXTENDMAGIC

20 990 Kč

18 900 Kč

-
MICRO RING 5 699 Kč 2 900 Kč
NANO RING 6 699 Kč 3 900 Kč
MICRO TUBES 5 099 Kč 2 900 Kč

ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

Obsah kurzů

 • teoretické znalosti z oboru - typy vlasů, jejich vlasnosti, životnost, výhody a nevýhody, metody prodlužování vlasů
 • praktické znalosti - vše si vyzkoušíte na cvičné hlavě a následně i na modelce, kterou vám poskytneme (můžete si ale klidně přivést i svou)
 • marketingové znalosti - předáme vám i své zkušenosti z obchodu, jak začít, připravíme pro vás ceníky, propagační materiály apod.
 • něco navíc - kromě toho, že se na kurzu naučíte, jak správně postupovat při prodlužování vlasů, ukážeme vám i jak se to zásadně nedělá (ale bohužel řada kadeřníků na to nedbá), upozorníme vás čemu se vyvarovat, jakým prodejcům nedůvěřovat, jak se pozná kvalita (vlasů, materiálu) a mnoho dalšího
 • základy pro začátečníky - nebojte se k nám přijít i pokud jste čerstvě po absolvování školy nebo se pohybujete v oboru chvilku, naučíme vás prostě všechno! 
 • ke každému účastníkovi přistupujeme zcela individuálně
 • kurzy provozujeme od 1 účastníka, přičemž maximum je 5 lidí
 • termíny kurzů si můžete sami navrhnout
 • vše probíhá v našem moderním salone ProfiBeauty Salon, Praha 2 (po dohodě je možné i třeba ve vašem salonu)
 • termíny jsou dopředu hlášeny, ale je možné si objednat termín individuální i o víkendu
 • z kurzu si odnesete i učební materiály, v nichž najdete podrobně popsané návody, fotografie a k tomu dostanete i DVD s manuálem na vybranou metodu
 • samozřejmostí je, že po úspěšném dokončení kurzu, obdržíte certifikát potvrzující profesionální ovládání dané metody
 • za výhodnou cenu nabízíme sadu příslušenství k dané metodě, která obsahuje vše, co k vámi vybrané metodě potřebujete
 • i po ukončení kurzu se na nás můžete vždy obrátit s prosbou o radu
 • vaši práci můžeme propagovat na našich webech a sociálních sítích
 • pro velkoodběratele máme slevy, které dosahují až 40 %, stačí se jen registrovat ZDE
 • dále poskytuje množstevní slevy na další kurzy či případné doškolení

                                     

Možnost spolupráce

Po absolvování kurzu s námi můžete navázat spolupráci. Pokud budete úspěšní na našem kurzu, budete svou práci dělat poctivě a odebírat od nás vlasový materiál, pak se za vás můžeme zaručit a propagovat vaši práci na našich webech a sociálních sítích s dosahem až ve výši 250 tisíc uživatelů. Jsme na trhu od roku 2007 a máme už svou stálou klientelu, máem tedy komu vaši práci nabídnout. Profesionálů v prodlužování vlasů zatím není opravdu mnoho, máte tak velkou šanci se na trhu uchytit a stát se jedním ze špičkových salonů nabízející tuto službu.