O nás 

O nás

O nás

ProfiBeauty - specialista ve světě prodlužovaných vlasů

Společnost ProfiBeauty zahájila svou činnost v roce 2007 výkupem lidských vlasů a následným prodejem na eshopu profibeauty.cz, jak do kadeřnických salonů prodlužujících vlasy, tak i koncovým zákazníkům po celé České republice. Naším záměrem bylo především prodávat kvalitní vlasový materiál, a to za adekvátní cenu, protože v době našeho vzniku bylo prodlužování vlasů službou, kterou si zdaleka nemohl dovolit každý. Ceny prodlužovaných vlasů se pohybovaly opravdu vysoko a navíc se většinou jednalo o vlasy nízké kvality. Je samozřejmě také nutné přihlédnout k tomu, že prodlužování vlasů bylo na začátku 21. století v České republice teprve ve svých počátcích, a tak vlastní vlasy klientů trpěly a prodloužené vlasy nedosahovaly takového efektu, jako je tomu už dnes. 

Jako jediný dodavatal vlasů v ČR společnost ProfiBeauty nakupuje vlasy od dodavatelů, kteří na své produkty získali certifikaci CE. To zaručuje maximální kvalitu vlasů ve všech kategoriích a zdravotní nezávadnost barev použitých na vlasech.

Nabízíme jen to nejlepší...

Na našem eshopu můžete zakoupit výhradně jen ty nejkvalitnějšími produkty. K prodlužování a zahušťování vlasů nabízíme 100% lidské vlasy (které pochází i z našich výkupů), klienti si mohou vybrat z různých typů vlasů (středoevropské vlasy, východoevropské vlasy /vlnité, mírně vlnité, rovné), délek a barev. S výběrem pro vás nejvhodnějších vlasů vám samozřejmě rádi pomůžeme, ať už prostřednictvím telefonu, emailem nebo můžete za námi přijít osobně do naší prodejny a vše si ozkoušet. Veškeré kontakty na nás naleznete ZDE. Svým zákazníkům neprodáváme jen vlasy, ale chceme přidat i něco navíc, a to rady, jak se o vlasy starat, naše zkušenosti a možnost zakoupit si u nás i vlasy na splátky přes společnost Cofidis.

Desatero výhod, proč si vybrat právě nákup u nás

1. Garance včasného dodání, odesíláme zboží hned po zpracování objednávky.

2. Podrobné info o každém produktu, neboli vždy víte, co nakupujete.

3. Možnost osobního převzetí na naší centrále v Praze ­- Korunní 20.

4. Konzultace o produktech, doporučení správného odstínu zcela ZDARMA.

5. Snížené ceny pro velkoobchodní odběratele.

6. Výhody, akce, slevy pro věrné zákazníky.

7. Možnost nákupu na splátky přes společnost Cofidis.

8. Možnost do 14 dnů vrátit nepoužité zboží bez udání důvodu.

9. Možnost výměny nepoužitého zboží kus za kus.

10. Informace a poradna na webu e­shopu.