Metoda Expert - Vlasové pásky 

Metoda Expert - Vlasové pásky

Metoda Expert - Vlasové pásky

O metodě

Výhody

Příslušenství

Průběh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervace

O metodě

Chcete prodlužovat vlasy snadno, rychle a šetrně? Pak vám můžeme doporučit prodlužování vlasů za pomocí vlasových pásek. Tato metoda je oproti jiným extrémně snadná, stačí abyste se naučili veškerý základ pro prodlužování vlasů jako je rozvržení aplikačních zón a podobně. Následně hlavní práce spočívá v tom, že pouze odlepíte proužek na pásce a tu pak přilepíte k vlasům klientky. Tato metoda se aplikuje způsobem připomínajícím ve finále sendvič, neboť vždy pramen klientky je vložen mezi dva pramínky vlasových pásek. Adhezivum na páskách je zcela nezávadné a nepoškozuje vlasy klientek. Aplikace je nejen, že snadná, ale především velmi rychlá. Oproti jiným metodám, které se mohou protáhnout třeba i na tři hodiny, je tato metoda hotová prakticky během 30 až 50 minut. Navíc je velmi šetrná, protože jde de facto o studenou metodu, při níž se nepoužívá vysoká teplota, která zatěžuje vlasy. Pásky jsou ve finále pouze upevněny speciálními kleštěmi či žehličkou o teplotě okolo 80 stupňů. Životnost pásek je při správné péči většinou až 8 - 12 posunutí. Navíc velkou výhodou je, že se vlasy při reaplikaci nemusí krátit. Spoje se nemusí odstřihávat jako je tomu například u keratinu, stačí pouze pásku odlepit a nahradit novou.

Chcete prodlužovat vlasy pomocí vlasových pásek?

Pak právě pro vás pořádáme kurzy, které se konají několikrát do měsíce v našem školícím středisku na pražských Vinohradech. Po absolvování kurzu nabízíme možnost spolupráce. Jsme ochotni propagovat váš salon na našich stránkách, ale podmínkou je, že musíte svou práci provozovat opravdu na úrovni profesionála a pracovat s naším kvalitním vlasovým materiálem, za který se můžeme zaručit. Vlasové pásky zhotovujeme pouze z kvalitních středoevropských NanoTape® či východoevropských ProfiTape®. Pro začátečníky navíc nabízíme sadu příslušenství za zvýhodněnou cenu, které obsahuje vše, co k metodě vlasových pásek budete potřebovat. 

Hledáte salon, kde umějí pracovat s vlasovými páskami?

Vložte své vlasy do rukou odborníků. Na naší mapce prezentujeme všechny odborníky, kteří úspěšně absolvovali náš kurz. Chcete si nechat prodloužit vlasy metodou micro ring a neznáte nikoho, kdo ji ovládá? Podívejte se na naši mapu, možná tam najdete salon přímo ve vašem okolí.


Výhody

 • snadná metoda

 • rychlá aplikace trvající jen 30, max. 50 minut!

 • šetrné k vlasům  – nepoužívá se vysoká teplota

 • bezbolestné sundávání či posouvání pásek

 • pohodlné nošení i při poloze vleže
 • spoje jsou pevné, ohebné a téměř neviditelné a nenahmatatelné

 • vlasy se při reaplikaci nezkracují

 • spoje nekloužou

 • během nošení nepřijdete o jediný vlas


Příslušenství k metodě

A co je potřeba k tomu, abyste mohli plnohodnotně prodlužovat vlasy vašich klientek za pomocí vlasových pásek? Tak v prvé řadě to jsou pochopitelně vlasové pásky! U nás si můžete zakoupit vlasové pásky z východoevropských vlasů ProfiTape® nebo ze středoevropských vlasů NanoTape®.

Vlasové pásky ProfitapeProfiTape® -  Vlasové pásky, které jsou zpracované z východoevropských vlasů. Jsou na pevno zataveny do silikonové pásky a na dvakrát prošité. Mají tedy opravdu pevný spoj. Někomu tento spoj může připadat neohebný a bude pro něj ideální volbou vlasové pásky NanoTape®.

Vlasové pásky NanoTapeNanoTape® - Tyto pásky se vyrábí speciální technologií - nanotechnolgií. Vlásky jsou zataveny opět do silikonové pásky, ale opravdu do miniaturní (nano) tloušťky. Pásky jsou tak dokonale ohebné, přesto z nich neztratíte ani jeden vlas! Tyto pásky jsou připraveny ze středoevropských vlasů , které patří mezi nejlepší a najkvalitnější vlasy na trhu.

Speciální kleště na spojení oboustranné pásky - Tyto kleště stačí zahřát na teplotu 80 stupňů, takže vlasy při aplikaci nebudou trpět při příliš vysoké teplotě. Vlasové pásky jsou totiž připevněny již samotnou páskou, kleštěmi už jen dovedete pevnost spoje do 100% dokonalosti. Díky svému ergonickému tvaru bude navíc zajištěna pohodlná manipulace při práci.

Multifunkční kovové kleště - Díky těmto kleštičkám pohodlně upevníte spoje při aplikaci vlasových pásek. Navíc jsou opravdu multifuknčí - využijete je při všech možných metodách, ať už u keratinu, micro ring, micro tubes nebo nano ring.

Gelový odstraňovač spojů - K odstranění vlasových pásek budete potřebovat speciální roztok, kterým pohodlně pásky sundáte bez bolesti i bez poškození vlasů. Roztok je testován v rámci EU a je zcela zdravotně pro vaše vlasy nezávadný. Tento roztok můžete používat i při odstranění keratinových spojů.

Náhradní technické balení pásek - Oboustranná extra silná lepicí páska se vyznačuje vysokou přilnavostí, dlouhou životností a především speciálním adhezivem, které nijak neničí vlasy. Pásku lze používat na vlasové pásky Profitape®, ale i Nanotape®. Jedná se o velké 20metrové technické balení.


Průběh kurzu

 TEORETICKÁ ČÁST

✔ o vlasech vhodných k prodloužení
✔ o všech metodách využívaných k prodlužování vlasů
✔ o výrobě vlasových pásek
V teoretické části vás provedeme veškerými nezbytnými znalostmi, které jako profesionál musíte mít. Těžko můžete prodlužovat vlasy, když ani nebudete vědět, z jaké nabídky vlasů vybírat. Pro začátek vás proto seznámíme se všemi druhy vlasů. Uvedeme, jaké jsou jejich vlastnosti, jaký typ vlasů máme my jako Češi a jaké se pro nás nejvíce hodí. U každého typu vlasu vždy řekneme i jaké mají výhody i nevýhody z hlediska chování, životnosti a taky z té finační stránky. Ukážeme vám, jak daný typ vlasů rozpoznat. To je opravdu důležité! Protože se setkáváme denně s podvodníky, co asijské vlasy vydávají za nejkvalitnější středoevropské vlasy. Laik to nemá šanci rozpoznat, pozná se to až časem, kdy se budou vlasy cuchat a nebudou vypadat hezky. Dále vás v kostce seznámíme se všemi metodami využívanými k prodlužování vlasů. Přestože jste si vybrali jen jednu metodu, je vhodné mít představu, jak probíhají i jiné. Vaši klienti se vás mohou zeptat a když nebudete mít znalosti, tak to moc profesionálně vypadat nebude, nemyslíte? Na závěr vás zasvětíme i do tajemství výroby vlasových pásek a předáme vám pár svých osobních zkušeností a vychytávek, které se vám budou hodit.

PRAKTICKÁ ČÁST

✔ výběr vlasů
✔ manipulace s pomůckami
✔ zkouška na cvičné hlavě a ve finále i na živé modelce

Všechnu teorii samozřejmě ihned převedeme do praxe! Nejdříve se vrhneme do výběru vlasů, seznámíme vás podle čeho vybrat vlasy klientce na míru. A pak už budeme pracovat na cvičné hlavě. Během nácviku vám ukážeme, jak správně pracovat se všemi pomůckami, jak si vlasy rozdělit do aplikačních zón, kam se rozhodně vlasy nesmí připevňovat, aby nedošlo k poškození vlasů klientky nebo aby spoje nebyly vidět. Samozřejmě si i vyzkoušíte, jak vlasové pásky sundat a jak je opětovně přidat/posunout. Ukážeme vám, i jak se dá s páskami kouzlit, jak je snadné namelírovat vlasy za pomocí volby dvou odstínů pásek. Během celé praktické části vám budeme pořád k ruce, když uvidíme, že máte s něčím problém, jsme tu pro vás. Nemusíte se vůbec stydět, že jsou vaše znalosti pouze základní. Rádi poradíme i začátečníkům. Jak jinak by z vás mohl být skutečný profesionál?

 MARKETINGOVÁ ČÁST

✔ propagace vašich služeb
✔ sestavení ceníku
✔ marketingový plán

Marketingová část je již pro klienty, kteří mají zájem a bude opravdu probíhat na míru vašich požadavků. Můžeme vám poradit, jak propagovat služby vašeho salonu, jak komunikovat s klienty, můžeme vám i dodat propagační materiály. Pomůžeme vám rovněž sestavit ceník, aby se vám vaše náklady vyplatily a zároveň byly ceny zajímavé pro vaše zákazníky. Můžeme vám i sestavit orientační marketingový plán, který vám pomůže ve vašich začátcích.


Cena kurzu

BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ: 3 900 Kč

S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 7 599 Kč

Kurz s příslušenstvím zahrnuje:
 • speciální kleště na spojení oboustranné pásky                          
 • kleštičky na upevňování páskových spojů
 • odstraňovací roztok 
 • náhradní technické balení pásky (20 metrů)ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM