Metoda Expert – Nano Ring 

Metoda Expert – Nano Ring

Metoda Expert – Nano Ring

O metodě

Výhody

Příslušenství

Průběh
kurzu

Cena
kurzu

Online
rezervace

O metodě

Metoda nano ring se řadí mezi metody za studena, je tak šetrnější co se týče přípravy pro vaše vlasy, protože ty nejsou zatěžkávány vysokou teplotou. Ta je běžná třeba u keratinu za studena nebo micro tubes. Metoda nano ring je podobná metodě micro ring, rozdíl je ve velikostech kroužků. Nano ring kroužek je ještě o polovinu menší než kroužek micro ring. Výsledkem jsou tak mnohem menší spoje, které nejsou skoro vidět a při nošení skoro netlačí. Pouze při spánku je citlivější klientky mohou vnímat. Menší spoje s sebou nesou samozřejmě složitější aplikační proces, který trvá několik hodin, třeba 3 hodiny. Do pramene vlasů určených k prodloužení se zataví malý drátek a ten se pak navlékne do kroužků nano ring. Ty se nejprve musí navléknout na jednotlivé pramínky klientky. Při aplikaci se pracuje se speciálním navlékátkem, kterému se říká také jednoduše háček. Po navléknutí se kroužky pouze zmáčknou za pomocí aplikačních kleští. V případě sundání nebo posunutí pramenů se nano ringy musí rozdělat a to opět mechanicky kleštěmi. Výhodou této metody je tedy rozhodně její studená varianta, která je šetrnější k vlasům, ovšem nevýhoda je v tom, že kroužky jsou kovové, mohou trhat vlasy a musí se brát v potaz, že někdo by na ně mohl být alergický. Nano ring není doporučována ani pro klientky s velmi jemnými vlasy, kterým by mohly prameny ze spojů vyklouzávat nebo by mohly spoje mezi jemnými vlasy prosvítat.

Chcete ovládat tuto metodu?

Přihlaste se do našeho kurzu. Organizujeme jej v našem školícím moderním středisku na pražských Vinohradech. Máme rádi individuální přístup, a tak kurz probíhá v rozmezí 1 - 5 uchazečů. Po úspěšném absolvování získáte od nás certifikát a možnost spolupráce. Rádi vaši práci budeme propagovat na našich webových stránkách nebo sociálních sítí, kde máme již velké množství fanoušků. Pro začátečníky nabízíme i výhodnou sadu, která obsahuje vše pro prodlužování metodou nano ring.


Výhody

  • studená metoda, která nezatěžuje vlasy teplem
  • opravdu malinké spoje, poloviční oproti micro ring
  • na vlasy se neaplikuje lepidlo a jiné chemické látky

Příslušenství k metodě


Průběh kurzu

TEORETICKÁ ČÁST

 základy o vlasech
 základy o všech metodách prodlužování vlasů
 základní teorie o nano ring

Nejprve začínáme teorií, neboť se budete muset dozvědět všechny základy o typech vlasů, jak se chovají, jak je od sebe odlišit a proč jsou jedny kvalitnější a druhé ne. Také si představíme vše týkající se prodlužování vlasů, a to konkrétně všech metod, které se dnes používají. I když chcete umět prodlužovat metodou nano ring, je vhodné si vyslechnout vše i o ostatních metodách. Třeba vás to motivuje k dalšímu kurzu. A jak víte, dnes si klienti rádi vybírají. Navíc ne každý si může dovolit tuto metodu. Během teorie se tak dozvíme celkové základy z našeho oboru a seznámíme se pochopitelně i s materiálem vhodným k této metodě.

PRAKTICKÁ ČÁST

 teorie uvedená do praxe
 procvičování na cvičné hlavě
 závěrečné prodloužení na naší živé modelce

Po dvouhodinové nezbytné teorii se už budeme moci směle vrhnout do práce. Čeká nás výběr a určení vlasů klientky a pak už samotná práce. Všechno je o procvičení, takže si budete moci vše opakovaně zkoušet na naší cvičné hlavě. My vám budeme neustále u ruky a budeme sledovat, jak se vám vede, radit vám krok po kroku. Naučíte se od nás, jaká místa se musí vynechat, jak si rozvhrnout vlasy do aplikačních zón a podobně. Když vidíme, že potřebujete poradit, jsme tu pro vás! A vůbec nevadí, že jste třeba jen začátečník a čerstvý absolvent školy. Na závěr si vše vyzkoušíte i na naší živé modelce.

 MARKETINGOVÁ ČÁST

 marketingový plán
 příprava ceníku
 propagace na našich sítích

V případě zájmu se můžeme vrhnout i do třetí části kurzu, která má sloužit jako pomocná ruka vašemu podnikání. Poradíme vám se vším, co bude potřebné. Pomůžeme vám sestavit ceny k vašim službám, propagovat váš salon, vyzdobit vám salon propagačními plakáty, aby to nevypadalo nevkusně  a také vám dodáme propagační letáčky informující o metodě apod. 


Cena kurzu

BEZ PŘÍSLUŠENSTVÍ: 3 900 Kč

S PŘÍSLUŠENSTVÍM: 6 699 Kč

Kurz s příslušenstvím obsahuje:
  • kleště Profi s regulací teploty až na 220 stupňů pro přípravu spojů
  • italský keratin granulát čirý 100 g
  • italský keratin tyčinka Profi velká čirá
  • sada na prodlužování vlasů Nano Ring v koženém obalu (háček + aplikační a odstraňovací kleště)
  • 500 ks kroužků Nano Ring – mix různých barev po 100 ksONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM